Na železnici dějí se věci

23. září 2018 v 12:25 | Fanda :-) Tylšar |  Knihy

Na železnici dějí se věci

Břetislav Buchta a František Tylšar

ISBN: 978-80-7608-005-8

Nakladatelství EPIKA

Žánr: Povídky

Počet stran: 170

Kvalitní pevná šitá vazba s lacetkou

CENA: 250,- Kč

Knihu si můžete objednat:
- e mailem na adrese: profandu@seznam.cz
- telefonicky na čísle 776 58 2331

Po obdržení objednávky vám ji pošlu i s podepsaným věnováním autora v nejbližším možném termínu...

A o čem kniha je?

Sbírka povídek a fejetonů dvou autorů - železničářů a členů literární skupiny Českého zemského svazu FISAIC je souborem textů, které byly a jsou průběžně publikovány na stránkách časopisu Železničář. Autoři ji doplnili o další vyprávění, která se na časopisové stránky nevešla. A tak kniha obsahuje celkem dvacet jedna povídek Břetislava Buchty a patnáct Františka Tylšara. Ilustracemi ji doplnila Kateřina Raszková.

Břetislav Buchta je zaměstnancem traťového hospodářství SŽDC, František Tylšar pracuje u vlakového doprovodu Českých drah - Národního dopravce, ale své náměty čerpá i z prostředí zaměstnanců, které školil jako lektor Dopravního vzdělávacího institutu. Proto na stránkách nalezneme příběhy téměř ze všech koutů dráhy a drážní dopravy. Někde čtenáře poučí, jinde je rozesměje situacemi, které se snad mohou stát pouze na kolejích a v jejich blízkosti.
Kniha mj. aspiruje v soutěži SŽDC má talent o jedno z předních umístění. Ať už zvítězí nebo se pouze zúčastní, pro čtenáře znamená příjemně strávený čas. A to je to podstatné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama